top of page
küçükcekmece.jpg

İstanbul küçükçekmece evden eve nakliyat olarak hem Modern taşımacılık olanakları, teknolojik alt yapısı ve güler yüzlü çalışanlarıyla Bereket Nakliyat için müşteri odaklı hizmet birinci önceliktir.

Firmamız 2004 Yılında Bereket Nakliyat evden eve sektörel faaliyetine başlamış olan Bereket Nakliyat evden eve taşımacılık senelerdir geçmişten gelen birikimleriyle evden eve nakliyat alanında hizmet anlayışından taviz vermeyerek,

sektörün İstanbul küçükçekmece Evden Eve Nakliyat firmaları arasında saygın bir yere gelmiştir.

 

Müşterilerilerimize; nakliye ihtiyaçlari dogrultusunda, sektörlerine özgü en dogru çözümleri, en dogru maliyetlerle üretmeyi ve is ortakligi anlayisi ile hizmet vermeyi görev biliyoruz. 

Günümüzde ev eşyasının maddi değerinin yanısıra siz müşterilerimiz için manevi değerlerininde yüksek olduğunu biliyoruz ve ülkemizde evden eve nakliye sektörü ve tasimacilikla ile ilgili bir standart bulunmamasina ragmen, firmamizin

istanbul küçükçekmece evden eve nakliyat sektörü içinde edinmis oldugu tecrübelerini uluslararasi standartta hizmet verdigi müsterileri ve hizmet ortakligi yaptigi birçok yabanci evden eve firmalari ile birlikte bir standarda oturtmus ve ülkemizde henüz bir “Evden eve nakliye hizmeti” ile ilgili bir egitim kurumu olmamasina ragmen personeline vermis oldugu teknik bilgi ve sektörün gerektirdigi tutum ve davranislar açisindan evden eve nakliyat sektöründe egitimci olmustur.

 

İstanbul Küçükçekmece Bereket Evden eve nakliyat ile eşyalarınızı güvenle taşıyın. Küçükçekmece evden eve taşınma işlerinizde eşyalarınızın tamamı sigortalanır ve eğer ki taşıma sırasında önlem alınsa da eşyanıza zarar gelmesi durumunda zarar Bereket nakliyat firmamız tarafından karşılanır. Sizde hemen sitemizin üst veya alt kısmında yer alan numaramıza tıklayarak bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

bottom of page